Domki Falsztyn

Domek w górach jako świetnie miejsce na wypad ze znajomymi

Wyjazd w gronie przyjaciół to doskonały pomysł na to, aby miło spędzić czas, a jednocześnie odpocząć od codziennych trosk, obowiązków, pośpiechu. Wspólne rozmowy, śmiech, aktywny wypoczynek to najlepszy sposób na relaks. Co ciekawe, wypady ze znajomymi nie są wcale domeną wyłącznie osób młodych. Również turyści w sile wieku (nadal młodzi duchem!), a także rodziny, chętnie korzystają z uroków grupowych wyjazdów.

Malownicze tereny górskie rozpościerające się w okolicach Falsztyna zachęcają do wspólnego odpoczynku wśród pięknej przyrody, z dala od zgiełku, hałasu i miejskiego gwaru. Pozostaje tylko pytanie: gdzie zarezerwować nocleg, decydując się na wyjazd ze znajomymi? Najlepszym rozwiązaniem będą domki do wynajęcia.

Domki letniskowe w Falsztynie — idealny wypoczynek w gronie przyjaciół

Nasze domki letniskowe do wynajęcia przeznaczone są do komfortowego pobytu 6 gości. Jest to doskonała opcja noclegowa dla wszystkich osób, które wybierają się w gronie przyjaciół, chcąc wspólnie spędzić czas w miłej atmosferze, a jednocześnie ograniczyć nieco koszty wyprawy. „W grupie raźniej” – jak głosi znane powiedzenie! Są to obiekty przystosowane do całorocznego pobytu, więc zarówno latem, jak i zimą oferują wszystkie niezbędne udogodnienia, w tym m.in. tradycyjne kominki opalane drewnem.

Domki o powierzchni 60 m2 wyposażone są m.in. w kuchnię ze wszystkimi sprzętami i akcesoriami, łazienkę o hotelowym standardzie, salon z telewizorem, dwie sypialnie oraz przestronny taras z meblami wypoczynkowymi. To idealne warunki do tego, aby jak najwięcej czasu przebywać we wspólnym gronie — przygotowując posiłki, odpoczywając na sofie lub podziwiając piękne krajobrazy górskie z tarasu.

Nie tylko błogi odpoczynek! Możliwości aktywnego wypoczynku w Falsztynie

Falsztyn to nie tylko piękne krajobrazy, nastrajające do błogiego odpoczynku, ale również wiele możliwości aktywnego spędzania wolnego czasu. Jest to okolica stworzona do wypoczynku wraz z przyjaciółmi, rodziną i dziećmi. Można wybrać się na wędrówkę szlakami turystycznymi, jeździć na rowerze lub pływać kajakami albo rowerkami wodnymi po jeziorze. Miłośnicy sportów ekstremalnych zapewne zainteresują się kolejką tyrolską lub wspinaczką po zboczach skał. Jest także możliwość spływu przełomem Dunajca wraz z wesołymi flisakami lub rejsu dużym statkiem wycieczkowym.

Z kolei miłośnicy historii zapewne wybiorą się do zamku w Niedzicy i Czorsztynie oraz na szlak Architektury Drewnianej. Odwiedzić warto też legendarny Czerwony Klasztor oraz jaskinię w Nowej Białej.

Koronawirus: aktualne zalecenia dla miejsc noclegowych

Z powodu obecnej epidemii COVID-19 zarówno obiekty noclegowe, jak i turyści muszą dostosować się do pewnych procedur, które wdrażane są dla naszego wspólnego bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. Wszelkie podejmowane działania i obostrzenia są zgodne z aktualnymi rozporządzeniami rządowymi i dostosowane do etapu zaawansowania stanu epidemiologicznego w naszym kraju.

Również nasz obiekt wprowadził wiele zmian, które mają na celu podnieść bezpieczeństwo zarówno naszych gości, jak i pracowników. Konieczne jest więc ograniczanie kontaktów na terenie obiektu. Kontakt między pracownikami a gośćmi będzie teraz ograniczony do minimum. W wyznaczonych obszarach będą umieszczone płyny do dezynfekcji rąk i ochrony osobistej.

Nasze domki są dokładnie sprzątane i dezynfekowane po każdym gościu. Ponownie wynajmowane są dopiero po przejściu procesu dezynfekcji. Dezynfekcji poddawane są też wszelkie sprzęty udostępniane gościom.

Podczas rezerwacji domku nasi goście otrzymają wszelkie niezbędne informacje dotyczące procedur zastosowanych w związku z wirusem COVID-19 w obiekcie.